Halı yıkama konyaaltı
Home / Hurma / Tertemiz Halılar İçin Özel Yıkama İşlemi

Tertemiz Halılar İçin Özel Yıkama İşlemi

Halılar evlerde en çok kullanılan eşyalar arasında yer alır. Yoğun şekilde kullanım sonucunda kirlenmesi ve lekeler oluşması halılar için normal olarak görülmektedir.

 zoomproperty.com

Firma olarak kirlenen ve lekeler oluşan halılarınız için özel temizlik hizmeti sunuyoruz. Halılarınızı adresinizden alarak özel ekipmanlar ve şampuanlar ile yıkıyoruz. Hurma halı yıkama olarak halılarınız için sunulan bu özel işlem sayesinde halılarınız ilk günkü temizliğine kavuşur.
Çeşitlerine Göre Halı ve Yorgan Temizliği

Halılar farklı malzemelerden üretilen eşyalardır. Benzer şekilde yorganlar da yün ve elyaf gibi malzemelerden üretilebilir. Halıların ve yorganların yıkanmasında dikkat edilmesi gereken nokta üretilen malzemeye uygun yıkama yapılmasıdır. Özellikle yün ve benzeri malzemelerden üretilmiş olan halı ve yorganlar düşük ısıda yıkanmalıdır.

Hurma yorgan yıkama ile yorganlarınız size en güzel uykuyu sunacak şekilde yıkanarak temizlenir. Yorganlar için kullanılan makineler kullanılarak zarar görmeden yıkanması sağlanır.
Koltuklarınıza Yerinde Temizlik
Halı ve yorganlarınıza ek olarak koltuklarınız da leke ve kirlerle baş başa kalabilir. Özellikle çocukların olduğu ya da kalabalık yerlerde kullanılan koltuklar çok çabuk kirlenir.

Hurma koltuk yıkama ile sizlere yerinde koltuk temizleme hizmeti sunuyoruz. Koltuklarınızın taşınma derdi olmadan özel makine ile yapılan yıkama işlemi sayesinde hızlı şekilde temizleme sağlanabilir. Özel makine ve başlıklar ile yapılan temizlik işleminde koltuklarınız zarar görmeden temizlenir. Koltuklarınızın bulunduğu ortamı havalandırarak birkaç saat içerisinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

About halici

Check Also

Hurma Halı Yıkama Uygunluk

Hurma Halı Yıkama Giderek post modernleşen dünyada değişen anlayış ve tutum farklılıklarından neredeyse her sektör …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir