Halı yıkama konyaaltı
Home / Hurma / Hurma halı yıkama kaliteli mi?

Hurma halı yıkama kaliteli mi?

Hurma halı yıkama

Her işletme belirli bir yatırım ve deneyimden sonra işlerini arttırabilmektedir. 10 yıldır sektörde müşterilerinin beğenisini alarak ilerleyen Hurma halı yıkama Antalya’da en çok tercih edilen firmalardan birisi haline gelmeyi başarmıştır. Yapılan tüm yıkama ve temizlik işlemleri firmada yer alan kontrol ekibinin onayından sonra teslimata çıkmaktadır. Bize teslim ettiğiniz kirli halılarınızı özel yöntemlerle yıkayarak, size temiz bir halde geri iade edebilecek teknik donanım ve özverili çalışanlara sahibiz. Antalya ve çevre illerden gelen yoğum talepleri karşılamak için yeni makineler alarak iş hacmimizi genişletmekteyiz. Halı yıkama hizmeti 1000 metrekare kapalı alanlarda toz ve güneş ışığına maruz kalmadan hijyenik bir ortamda yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize en temiz şekilde halı yıkama hizmeti sağlamaktayız. Bize telefon açarak randevu almanız halinde randevu tarihinde herhangi bir gecikme olmadan halı ve diğer ürünleri teslim edebilmekteyiz.
Hurma halı yıkama yöntemleri gelişmiş mi?
Halı yıkama hurma size üst düzey bir temizlik garantisi sunmaktadır. Yüksek sıcaklıkta yıkanan halılarınız en iyi deterjanlarla temizlenmektedir. Elde yıkama, yerde yıkama, makinede yıkama vb yöntemlerle mağazadan aldığınız gündeki haline geri dönüştürmeyi başarmaktayız. En iyi fiyat teklifleri ve hizmet çeşitlerimiz hakkında bilgi edinmek adına bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Yapılan tüm görüşmeler sonucu size geri bildirimler sağlanarak, kampanya ve hizmetler hakkında bilgilendirilme yapılacaktır.
Hurma halı yıkama ne kadar?
Fiyat konusu halı ve ürün cinsine göre değişmektedir. 36 metrekare yün halı ile 20 metre kare dokuma halının fiyatı aynı değildir. Boyutlarına ve halı tipine göre değişe fiyatlar vardır. Fiyat konusunda detaylı bilgi için cep telefonları üzerinden bizimle görüşebilirsiniz. Ayrıca halı yıkama ve teslimat hakkında merak ettiğiniz ne varsa bize sorabilirsiniz. Özel halı yıkama hizmeti için bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.
Hurma halı yıkama kaliteli mi?
Son iyileştirmelerden sonra şirketin yıkama portföyünü genişlettiği görülmüştür. Her türlü halı çeşitlerinin yanı sıra, perde, yastık, yorgan vb ürünlerinde temizliğini yapan hurma mahallesi halı yıkama şirketi piyasadaki en güvenilir hizmet veren işletmelerden birisidir. Kısa sürede ürünleriniz temizlendikten sonra adresine teslim edilmektedir.

About halici

Check Also

Hurma Halı Yıkama Fırsatları

Hurma Halı Yıkama Şüphesiz, evimizin belki de en önemli parçalarından biri olan halılar bizim için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir