Halı yıkama konyaaltı
Home / Hurma / Hurma Halı Yıkama İle Halıdaki Çay ve Kahve Lekeleri Nasıl Çıkar?

Hurma Halı Yıkama İle Halıdaki Çay ve Kahve Lekeleri Nasıl Çıkar?

Günlük hayatta halıların üzerine en fazla dökülen içecekler çay ve kahve oluyor. Böyle bir durum bütün bir keyfi kaçırmakla birlikte halıları da lekeleyerek hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkmasına neden oluyor. Peki halılara çay, kahve dökülmesi halinde ne yapılmalı? Öncelikle lekeye ne kadar erken müdahale edilirse o kadar başarı oranı artar. Çay veya kahve döküldüğü anda beklemeden müdahale edilip temizlenmelidir. Yumuşak bir bez veya kağıt havlu ile tampon yapılmalı, dökülen sıvı emdirilmelidir. Tekrar tekrar yapılacak bu uygulama sıvı gelmeyinceye kadar devam ettirilmelidir. Hurma halı yıkama hizmetlerimizle de halılar bütün bu lekelerden arındırılmaktadır.
Halılardaki İnatçı Lekeler ve Hurma Koltuk Yıkama Hizmeti
Tampon yapılırken fazla bastırılmamalı ve leke etrafa yayılmamalıdır. Çok bastırılması halinde sıvı halıya daha fazla siner. Sert ovalamak aynı zamanda halının zedelenmesine neden olur. Tampon işleminden sonra temiz bir bez halı deterjanına batırılarak oval biçimde lekeli kısım silinmelidir. Çok fazla bastırılmadan yapılan bu işlem sonrasında birkaç dakika beklenilmelidir. Hurma koltuk yıkama hizmetimiz dahilinde benzer sıvıların lekeleri koltuklarınızdan da başarıyla çıkarılmaktadır.
Silme Sonrası Halıların Kurutulması ve Hurma Yorgan Yıkama Hizmeti
Daha sonra deterjanlı bez durulanarak temiz suya batırılıp sıvının döküldüğü alanın deterjanı temizlenmelidir. Halıda kalan fazla kağıt havlu ile alınmalı, kendiliğinden kurumaya bırakılmalıdır. Kuruduktan sonra da halının geneli süpürgeyle süpürülmelidir. Firmamız Hurma yorgan yıkama hizmetiyle yorganlarınızdaki inatçı lakelerinde kolayca çıkarılmasını sağlamaktadır.

About halici

Check Also

Hurma Halı Yıkama Uygunluk

Hurma Halı Yıkama Giderek post modernleşen dünyada değişen anlayış ve tutum farklılıklarından neredeyse her sektör …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir