Halı yıkama konyaaltı
Home / Hurma / Garantili Halı Temizliği

Garantili Halı Temizliği

Halılar kalabalık yerlerde yoğun kullanımda çok çabuk kirlenen ve lekeler oluşan eşyalardır. Açık renk olan halılar üzerinde leke olduğu zaman oldukça kirli şekilde bir görüntüye sahip olmaktadır. Rahatsız edici olarak görülen bu durumdan kurtulmak için leke çıkartma ve yıkama işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Hurma halı yıkama, lekeler oluşmuş ve kirlenmiş olan halılarınız için garantili yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınızın tertemiz olması ve lekelerden kurtulması garanti edilmektedir. Halı yıkama makineleri ve şampuanları ile yapılan yıkama işlemi sayesinde en zorlu kirler dahi çıkartılabilmektedir. Yıkanmış, kurutulmuş ve özel olarak paketlenmiş halılarınız adresinize teslim edilmektedir.
Adreste Koltuk Yıkama
Halılar kadar zorlu lekeler ve kirler koltuklarda da bulunabilmektedir. Koltukların üzerindeki lekeleri çıkartmak çok daha zordur. Koltuk ve kanepe üzerinde bulunan döşemelerde oluşan kir ve lekeler için özel ekipman gerekir. Hurma koltuk yıkama, herhangi bir yerde kullandığınız koltukları adresinizde yıkarak lekesiz ve temiz hale getirmektedir. Koltukların başka bir yere taşınmasına gerek kalmadan olduğu yerde yıkanması zaman bakımından avantaj sağlayacaktır. Sizin tek yapmanız gereken koltukların bulunduğu ortamı kuruma süresi kadar havalandırmak olacaktır.
Yorganlarınıza Özel İşlem
Kirlerin toplandığı ve lekelerin oluştuğu diğer bir eşya olarak yorganlar görülmektedir. Kış aylarında çok fazla kullanılan, kir ve leke oluşan, üzerine ter gibi kokular sinen yorganlar için Hurma yorgan yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Temizlik işlemi sonrasında tertemiz yorganlarınızda rahat bir uyku çekebilirsiniz.

About halici

Check Also

Hurma Halı Yıkama Uygunluk

Hurma Halı Yıkama Giderek post modernleşen dünyada değişen anlayış ve tutum farklılıklarından neredeyse her sektör …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir