Halı yıkama konyaaltı
Home / Hurma / El Dokuma ve Yün Halıları Yıkama Teknikleri ve Hurma Halı Yıkama Hizmeti

El Dokuma ve Yün Halıları Yıkama Teknikleri ve Hurma Halı Yıkama Hizmeti

Halılar evlerimizin süsüdür. Rahatlığın ve konforun simgesidir. Bütün bir günün yorgunluğunu ayakkabılarımızı çıkarıp halılarımıza ayak bastığımızda unutur, evimizin sıcaklığını, sevdiklerimizle birlikte olmanın huzurunu tadarız. Kültürümüzde çok farklı halı çeşitleri vardır ve bunların bir kısmı özel olarak el emeği göz nurudur. El dokuma halıları ve yün halılar olarak adlandırdığımız bu halıların maddi manevi değeri makine halılarına nazaran çok daha fazladır. Bu yüzden özel emek, özel bakım gerektirir. Doğru bakım sayesinde makine halılarına nazaran çok daha uzun ömürlü olan bu halılar yanlış işlem sebebiyle ise özelliklerini ve güzelliklerini kısa sürede kaybedebilirler. Hurma halı yıkama alanında en seçkin firmalardan birisi olan işletmemiz özel halılarınıza özel işlemler uygulamaktadır.
El Dokuma ve Yün Halılarda Şampuan Kullanımı

www.zoomproperty.com

El dokuma halıları ve yün halıların en önemli özellikleri renkleridir. Yıkama esnasında karşılaşılan en büyük problem de bu halıların renklerinin birbirine karışmasıdır. Buna mahal vermemek için mutlaka tek tek ve hızlı biçimde yıkanmalıdır. Islatılır ıslatılmaz yün halı şampuanıyla fırçalanmalı ve seri biçimde durulama yapılmalıdır. Firmamız Hurma koltuk yıkama alanındaki profesyonelliğini özel halılarda da sergilemektedir.
El Dokuma ve Yün Halıların Kurutulması
Durulanan el dokuma ve yün halı hemen ardından sıkmaya alınmalı ve boyanın akma ihtimaline karın yine tek tek sıkılmalıdır. Sıkma kazanından sonra da seri biçimde açılıp askıya yerleştirilmelidir. Firmamız Hurma yorgan yıkama sektöründeki başarısını özel halıların yıkanmasında da göstermekte, tertemiz ve sağlıklı biçimde yıkanmış halıları kullanımınıza sunmaktadır.

About halici

Check Also

Hurma Halı Yıkama Uygunluk

Hurma Halı Yıkama Giderek post modernleşen dünyada değişen anlayış ve tutum farklılıklarından neredeyse her sektör …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir